Bijlage 7: Overzicht concerten
Radio
Radio 1 | 48 |
Radio 2 | 7 |
Klara | 110 |
Studio Brussel | 156 |
MNM | 22 |
totaal VRT-radio | 343 |
Televisie
één | 8 |
Canvas | 19 |
Ketnet | 2 |
totaal VRT-TV | 29 |
datum | captatie | zender |
15/mei | Halve finale KEW: 15 tot 20 mei | Canvas |
29/mei | Finale KEW: 29 mei tot3 juni | Canvas |
3/jun | KEW slotconcert | Canvas |
20/jul | KEW preludiumconcert | Canvas |
2/jul | Rock Werchter Live | Canvas |
31/jul | 100 jaar Grote Oorlog Herdenking Passendale | Canvas |
26/sep | 100 jaar Grote Oorlog Herdenking Slag bij Polygoonbos | Canvas |
29/okt | Herfstpaleisconcert | Canvas |
31/dec | Michael Van Peel overleeft 2017 | Canvas |
30/jul | 100 Jaar grote oorlog (herdenking Slag om Passendaele 30/7) | één |
31/dec | Throwback Thursday nav 20 jr Ketnet | één |
31/ded | Kerstpaleisconcert | één |
29/jan | De Mia's (Muziekawards) | één |
8/jan | Night of the Proms | één |
13/aug | Radio 2 Zomerhit | één |
11/jul | Vlaanderen feest | één |
11/nov | Herdenking wapenstilstand | één |
30/nov | Throwback Thursday | Ketnet |
apr/17 | Ketnet Musical: Unidauy | Ketnet |
6/jan | BPO olv K Deseure | Klara |
7/jan | Munt: Mysterium | Klara |
10/jan | L'arpeggiata Orfeo | Klara |
14/jan | Les Arts Florrissants | Klara |
21/jan | DeFilharmonie olv Alpesh Chauhan | Klara |
22/jan | Bach Akademie slotconcert: Collegium Ein feste Burg | Klara |
23/jan | SOV olv Vassilis Christopoulos | Klara |
28/jan | Concerten Blauwe zaal | Klara |
28/jan | Concerten Gele zaal | Klara |
28/jan | Uitzending ER | Klara |
28/jan | Concerten Witte zaal | Klara |
28/jan | Concerten Rode Zaal | Klara |
3/feb | Gli Incogniti en Amandine Beyer: Haydn, Richter en CPEB | Klara |
9/feb | BPO olv Guerrero met Fliter | Klara |
11/feb | Freddy Kempf en Cédric Tiberghien : twee concerten | Klara |
15/feb | Irish Chamber Orch olv Widmann | Klara |
17/feb | Het collectief | Klara |
18/feb | DeFilharmonie olv Juraj Valcuha | Klara |
20/feb | Göthenborg SO olv Altinoglu | Klara |
22/feb | Collectief en Psallentes | Klara |
24/feb | BPO olv Deneve met Thibaudet | Klara |
1/mrt | SOV olv Perruchon | Klara |
9/mrt | KLF Musica Aeterna, Currentzis | Klara |
10/mrt | KLF (+ RU) Zehetmair Quartett | Klara |
12/mrt | KLF Janacek, Van Parys; Dagboek van een verdwenene | Klara |
13/mrt | KLF Stile Antico | Klara |
13/mrt | Supernova | Klara |
14/mrt | KLF B'Rock & René Jacobs, Ulisse | Klara |
15/mrt | KLF Mahler Chamber Orchestra | Klara |
16/mrt | KKLF Musma | Klara |
17/mrt | KLF BruPhil, October | Klara |
17/mrt | KLF Asko/Schönberg, Bosch Beach | Klara |
19/mrt | KLF Taiwan Philharmonic | Klara |
20/mrt | KLF + RU Foccroulle, orgelrecital | Klara |
21/mrt | Leuven Jazz | Klara |
21/mrt | KLF Syrian Expat Orchestra & NOB | Klara |
22/mrt | KLF McFadden, Melnikov & Madzar | Klara |
23/mrt | KLF New York Philharmonic | Klara |
24/mrt | KLF RottPhilharmonisch | Klara |
28/mrt | Le Concert Olympique Mullova - Caeyers | Klara |
30/mrt | VRK olv H Niquet | Klara |
31/mrt | Ragazzekwartet | Klara |
1/apr | Rotterdams Filh olv Elder met Goerner Rach 2 | Klara |
2/apr | Kisseljow en Biesemans | Klara |
18/apr | Pompidou op locatie | Klara |
24/apr | Opname 2 piano's Thomas Kint en Peter Vandenberghe | Klara |
25/apr | B-Classic Malibran & I Solisti | Klara |
27/apr | FVV Mechelen : Lore Binon & Imago Mundi | Klara |
29/apr | Solisten Collegium Vocale olv Herreweghe madrigalen | Klara |
30/apr | SOV olv J-L Koenig | Klara |
3/mei | FVV Mechelen : The King's Singers | Klara |
6/mei | Orch des Ch El olv P Herreweghe | Klara |
11/mei | Café Zimmerman en Rondeau | Klara |
12/mei | FVV Kortrijk; Philippe Thuriot, accordeon | Klara |
13/mei | Herreweghe 70 : Hohe Messe Bach | Klara |
14/mei | SOV olv J-L Koenig Abendrot | Klara |
17/mei | Helsinki Baroque olv R Jacobs | Klara |
18/mei | Boedapest Festival Orch olv Fischer Bartok Blauwbaard | Klara |
21/mei | DeFilharmonie & Collegium Vocale olv P Herreweghe PH70 | Klara |
26/mei | Il Gardellino Bach | Klara |
31/mei | B'Rock olv R Jacobs: Mozart symfonieën | Klara |
13/jun | laureatenconcert KEW | Klara |
15/jun | Slotconcert KEW laureaten 3-2-1 | Klara |
16/jun | NOB olv Boreyko | Klara |
25/jun | Alba Nova : twee concerten | Klara |
20/jul | Preludiumconcert Nationale Feestdag | Klara |
3/aug | Opname concerten Jazz Middelheim | Klara |
4/aug | Opname concerten Jazz Middelheim | Klara |
4/aug | MA-Festival Cappella Mediterranea - Monteverdi | Klara |
5/aug | Opname concerten Jazz Middelheim | Klara |
6/aug | Opname concerten Jazz Middelheim | Klara |
8/aug | Oxalys (Mozart, Mendelssohn, Gliere) | Klara |
10/aug | MA-Festival Ghislieri Choir & Consort (Zerafa, Gnocchi, Perez ea) | Klara |
12/aug | Ma-Festival Hofkapelle München & Vocalconsort Berlin (C.P.E.Bach) | Klara |
18/aug | Laus Polyphoniae : Stile Antico | Klara |
21/aug | Laus Polyphoniae : Mala Punica | Klara |
25/aug | Laus Polyphoniae : Huelgas Ensemble | Klara |
15/sep | Ysaye-Festival : musici Muziekkapel | Klara |
15/sep | Symfonieorkest Vlaandren creatie Piet Swerts | Klara |
18/sep | FVV Gent : Anneleen Lenaerts & Ensemble Resonanz | Klara |
19/sep | FVV Gent : The Chineke! Orchestra | Klara |
20/sep | Estonian Nationale Male Choir (Trass, Pärt, Leguay, Tormis) | Klara |
21/sep | Ensemble Vintage Köln, Daskalidas (Biber, Bach) | Klara |
22/sep | deFilharmonie, PH, F.Piemontesi : Brahms pianoconcerto 1, Schumann 2 | Klara |
23/sep | FVV Musica Divina : Les Surprises | Klara |
26/sep | Collegium Vocale : Schnittke en Ligeti | Klara |
28/sep | FVV Musica Divina : Ricercar Consort & Goeyvaerts Trio - Monteverdi forever | Klara |
30/sep | Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Bezuidenhout (Beethoven) | Klara |
2/okt | FVV Gent : LCO, Vladimir Ashkenazy (Beethoven, Sjostakovitsj) | Klara |
5/okt | La Petite Bande, Bach | Klara |
6/okt | BruPhil, Denève, Capuçon : Turnage, Lalo, Ravel | Klara |
7/okt | Ens Oltremontano; Coll.Cartusianum : Monteverdi | Klara |
8/okt | Boris Giltburg, piano | Klara |
15/okt | FVV Vl Br : kamermuziek Ravel | Klara |
18/okt | FVV VlBr : Schulhoff (Daan Vandewalle, piano) | Klara |
21/okt | Collegium Vocale Gent; Monteverdi Mariavespers | Klara |
24/okt | Denis Kozhukhin, piano | Klara |
28/okt | Iedereen Klassiek | Klara |
4/nov | Salagonkwartet; Dvorak & Schubert | Klara |
5/nov | Huelgas Ensemble overname | Klara |
7/nov | Lucio Silla | Klara |
10/nov | ASO, Herreweghe, Solberg | Klara |
14/nov | Geert Callaert, piano | Klara |
17/nov | I Solisti, Jan Michiels : 4 pianoconcerti | Klara |
18/nov | Aquarius OPTIE | Klara |
23/nov | CBSO, Grazynite-Tyla, Blechacz | Klara |
24/nov | Ebène Kwartet | Klara |
26/nov | SOV, Koenig, Beren Gieren | Klara |
2/dec | Vox Luminis; Magnificat Bach-Kuhnau-Pachelbel | Klara |
15/dec | BruPhil, VRK, Jun Märkl, Hanne Roos : Debussy, Ravel, D'hoe | Klara |
2/feb | Live uitzending Mia's | MNM |
1/apr | live uitzending back 90's-00's | MNM |
5/apr | Live uitzending Ed Sheeran | MNM |
24/jun | GENK ON STAGE | MNM |
25/jun | GENK ON STAGE | MNM |
1/jul | SUMMERFESTIVAL | MNM |
8/jul | werchter Boutique | MNM |
9/jul | beachland | MNM |
15/jul | Hype-o-dream | MNM |
22/jul | Sing your song live | MNM |
31/jul | Start to DJ | MNM |
26/aug | Sing you song live | MNM |
23/sep | Big Bounce | MNM |
30/sep | weekend v/d luisteraar | MNM |
30/nov | Sportpladijs | MNM |
22/dec | Dimitri Vegas-Like Mike | MNM |
1/jan | Radio 1 Bowie Sessie @ AB | Radio 1 |
12/jan | 40 jaar Rumours (Fleetwood Mac) met Sara Gillis (Billie King), Neeka en een paar leden van The Sore Losers | Radio 1 |
18/jan | The Scabs | Radio 1 |
3/mrt | Stef Kamil Carlens | Radio 1 |
3/mrt | Sam Amidon | Radio 1 |
21/mrt | Frances | Radio 1 |
23/mrt | Trio D'hoore | Radio 1 |
5/apr | Grandaddy | Radio 1 |
19/apr | My Baby | Radio 1 |
21/apr | Prince tribute door Emile | Radio 1 |
24/apr | Chantal Acda | Radio 1 |
28/apr | Ozark Henry | Radio 1 |
2/mei | Spinvis | Radio 1 |
8/mei | Asgeir | Radio 1 |
15/mei | Oren Lavie | Radio 1 |
25/mei | Radio 1 Jazz Sessie @ De Roma | Radio 1 |
29/mei | Raymond van het Groenewoud | Radio 1 |
5/jun | Paul Weller | Radio 1 |
8/jun | Oh Wonder | Radio 1 |
12/jun | Suzanne Vega | Radio 1 |
15/jun | Trevor Sensor | Radio 1 |
20/jun | The War On Drugs | Radio 1 |
20/jun | Mogwai | Radio 1 |
21/jun | J. Bernardt | Radio 1 |
24/jun | Radio 1 Midzomer Sessie @ OLT Rivierenhof | Radio 1 |
14/sep | Girls In Hawaii | Radio 1 |
15/sep | Intergalactic Lovers | Radio 1 |
18/sep | Radio 1 Lage Landen Sessie @ De Roma | Radio 1 |
22/sep | De Mens | Radio 1 |
28/sep | Bart Peeters | Radio 1 |
2/okt | Nordmann | Radio 1 |
2/okt | Saint Sister | Radio 1 |
11/okt | School Is Cool | Radio 1 |
20/okt | Isolde | Radio 1 |
23/okt | Saint Vincent | Radio 1 |
23/okt | Wwwater | Radio 1 |
24/okt | Douglas Firs | Radio 1 |
26/okt | Yevgueni | Radio 1 |
28/okt | Douglas Firs | Radio 1 |
31/okt | BRNS | Radio 1 |
6/nov | Radio 1 Cohen Sessie @ Capitole | Radio 1 |
7/nov | Cigarettes After Seks | Radio 1 |
9/nov | Calexico | Radio 1 |
14/nov | Bear's Den | Radio 1 |
20/nov | First Aid Kit | Radio 1 |
28/nov | Ansatz der Maschine | Radio 1 |
4/dec | Radio 1 Belpop Sessie @ Het Depot | Radio 1 |
12/dec | Eriksson Delcroix & Sun Sun Sun Orchestra | Radio 1 |
16/mrt | Eregalerij | Radio 2 |
13/aug | Zomerhit | Radio 2 |
21/sep | Concertcafé met OMD | Radio 2 |
4/nov | Radio2 Trakteert met Laura Tesoro | Radio 2 |
16/dec | Ratpack Special rond Ella Fitzgerald | Radio 2 |
nvt | Els De Schepper – Kom uit de kast (nav Carnaval) | Radio 2 |
nvt | Jelle Cleymans – Vlaanderen Feest (voor 11 juli). | Radio 2 |
1/jan | NIEUWJAARSDUIK OOSTENDE | Studio Brussel |
3/feb | StuBru DNL | Studio Brussel |
3/feb | DE NIEUWE LICHTING @ AB (eigen evenement) | Studio Brussel |
20/feb | Tom Odell | Studio Brussel |
23/feb | Maggie Rogers | Studio Brussel |
7/mrt | Bonobo | Studio Brussel |
11/mrt | MUSEUM NIGHT FEVER | Studio Brussel |
16/mrt | Delvis | Studio Brussel |
19/mrt | Warpaint | Studio Brussel |
23/mrt | AN EVENING WITH SOULWAX (live-uitzending @ Deewee Studio's, Gent) | Studio Brussel |
26/mrt | ENECO CLEAN BEACH CUP @ DE PANNE | Studio Brussel |
30/mrt | Coely | Studio Brussel |
31/mrt | Warhaus | Studio Brussel |
2/apr | Booka Shade | Studio Brussel |
5/apr | Grandaddy | Studio Brussel |
8/apr | THE CRYSTAL SHIP @ OOSTENDE | Studio Brussel |
15/apr | Rag 'n' bone man | Studio Brussel |
21/apr | Frances | Studio Brussel |
22/apr | UNBREAKABLE @ ANTWERPEN | Studio Brussel |
27/apr | Stuff | Studio Brussel |
25/mei | Stormzy | Studio Brussel |
3/jun | XO FESTIVAL | Studio Brussel |
24/jun | WERCHTER CLASSIC | Studio Brussel |
25/jun | BOKRIJK (BKRK BROOD) | Studio Brussel |
18/jul | BOOMTOWN | Studio Brussel |
18/jul | KNEISTIVAL | Studio Brussel |
1/aug | U2 | Studio Brussel |
4/aug | LINKERWOOFER | Studio Brussel |
5/aug | REGGAE GEEL | Studio Brussel |
5/aug | CIRQUE MAGIQUE | Studio Brussel |
6/aug | LOKERSE FEESTEN | Studio Brussel |
9/aug | LOKERSE FEESTEN | Studio Brussel |
10/aug | LOKERSE FEESTEN | Studio Brussel |
11/aug | AFTERSUN FESTIVAL | Studio Brussel |
12/aug | ALCATRAZ METAL FESTIVAL | Studio Brussel |
13/aug | WE CAN DANCE | Studio Brussel |
20/aug | W-FESTIVAL | Studio Brussel |
25/aug | MAANROCK | Studio Brussel |
26/aug | KAMPING KITCH | Studio Brussel |
1/sep | CRAMMEROCK | Studio Brussel |
2/sep | LAUNDRY DAY | Studio Brussel |
18/sep | EDITORS FOR LIFE | Studio Brussel |
21/sep | CAR FREE FESTIVAL | Studio Brussel |
23/sep | ANTWERP CITY DROPS | Studio Brussel |
30/sep | GAMEFORCE | Studio Brussel |
6/okt | J Bernardt | Studio Brussel |
8/okt | MADE IN BELGIUM | Studio Brussel |
9/okt | Lamb | Studio Brussel |
11/okt | Tamino | Studio Brussel |
13/okt | Beth Ditto | Studio Brussel |
14/okt | Grizzly Bear | Studio Brussel |
19/okt | Loyle Carner | Studio Brussel |
21/okt | Equal Idiots | Studio Brussel |
27/okt | Mura Masa | Studio Brussel |
2/nov | Intergalactic Lovers | Studio Brussel |
4/nov | Mount Kimbie | Studio Brussel |
5/nov | MUSIC FAIR | Studio Brussel |
6/nov | RTJ + Danny Brown | Studio Brussel |
10/nov | Future Islands | Studio Brussel |
12/nov | Father John Misty | Studio Brussel |
17/nov | Fleet Foxes | Studio Brussel |
24/nov | Emma Bale | Studio Brussel |
27/nov | Petit Biscuit | Studio Brussel |
29/nov | Het Zesde Metaal | Studio Brussel |
12/dec | Oh Wonder | Studio Brussel |
14/dec | Triggerfinger | Studio Brussel |
21/jan | THE XX @ PLEIN PUBLIEK | Studio Brussel |
23/feb | BEAR'S DEN | Studio Brussel |
11/mrt | SNOWCASE @ ALPE D'HUEZ | Studio Brussel |
29/mrt | BAZART | Studio Brussel |
29/apr | GROEZROCK | Studio Brussel |
3/jun | PINKPOP | Studio Brussel |
7/jun | LONDON GRAMMAR @ AMUZ | Studio Brussel |
16/jun | BEST KEPT SECRET | Studio Brussel |
16/jun | GRASPOP METAL MEETING | Studio Brussel |
23/jun | PARADISE CITY | Studio Brussel |
24/jun | WERCHTER CLASSIC | Studio Brussel |
29/jun | ROCK WERCHTER | Studio Brussel |
30/jun | COULEUR CAFE | Studio Brussel |
6/jul | LES ARDENTES | Studio Brussel |
7/jul | ROCK ZOTTEGEM | Studio Brussel |
7/jul | OSTEND BEACH | Studio Brussel |
12/jul | DOUR | Studio Brussel |
14/jul | ROCK HERCK | Studio Brussel |
20/jul | TOMORROWLAND WEEKEND 1 | Studio Brussel |
28/jul | TOMORROWLAND WEEKEND 2 | Studio Brussel |
28/jul | SUIKERROCK | Studio Brussel |
17/aug | PUKKELPOP | Studio Brussel |
27/aug | QUEENS OF THE STONE AGE @ FORT 4, WOMMELGEM | Studio Brussel |
28/sep | OSCAR & THE WOLF @ SPIRITO, BRUSSEL | Studio Brussel |
18/dec | Royal Blood | Studio Brussel |
18/dec | ‘t Hof Van Commerce | Studio Brussel |
18/dec | Equal Idiots | Studio Brussel |
18/dec | Ketnetband | Studio Brussel |
18/dec | Jasper Steverlinck | Studio Brussel |
18/dec | Lost Frequencies | Studio Brussel |
18/dec | Gers Pardoel | Studio Brussel |
18/dec | Bart Peeters | Studio Brussel |
18/dec | Laura Tesoro | Studio Brussel |
19/dec | Arsenal | Studio Brussel |
19/dec | Intergalactic Lovers | Studio Brussel |
19/dec | Blackwave | Studio Brussel |
19/dec | Ketnetband | Studio Brussel |
20/dec | Kraantje Pappie | Studio Brussel |
20/dec | Boef & Lil Kleine | Studio Brussel |
20/dec | Tamino | Studio Brussel |
20/dec | TheColorGrey | Studio Brussel |
20/dec | K3 | Studio Brussel |
20/dec | Van Echelpoel | Studio Brussel |
21/dec | Oscar And The Wolf | Studio Brussel |
21/dec | Magnus | Studio Brussel |
21/dec | Angèle | Studio Brussel |
21/dec | Ketnetband | Studio Brussel |
22/dec | Discobaar A Moeder | Studio Brussel |
22/dec | Franz Ferdinand | Studio Brussel |
22/dec | Absynthe Minded | Studio Brussel |
22/dec | Milo Meskens | Studio Brussel |
23/dec | DJ Yolotanker | Studio Brussel |
23/dec | Coely | Studio Brussel |
23/dec | Triggerfinger | Studio Brussel |
23/dec | Air Traffic | Studio Brussel |