Deze website draagt het AnySurferlabel, een Belgisch kwaliteitslabel voor toegankelijke websites. Meer informatie vindt u op www.anysurfer.be.

Toon de tekst extra grootToon de tekst groterToon de tekst in de standaard lettergroottePrint deze pagina

Nieuwsarchief

Beslissing 2009-056

De Vlaamse Regulator voor de Media beslist om de procedure tegen VT4, in verband met mogelijk overtredingen van de regelgeving, zonder gevolg te laten.

De onderzoekscel van de Regulator legde op 20 april 2009 een onderzoeksrapport voor aangaande mogelijke overtredingen op de regelgeving tijdens de VT4-uitzendingen van 28 februari 2009.
De onderzoekscel stelde namelijk vast dat tweemaal een individuele spot werd uitgezonden. In de spot start de omroepster met de programma-aankondiging maar wordt onderbroken door een spot voor ING-autoverzekeringen.  Na deze spot wordt de echte programma-aankondiging uitgezonden. De onderzoekscel is van oordeel dat de spot een alleenstaande reclameboodschap is die echter niet als dusdanig herkenbaar is en onderscheiden van de programma's door visuele of geluidsaanduiding.

Gezien het feit dat in de loop van de procedure de regelgeving niet alleen werd gewijzigd maar dat er zelfs enige tijd geen regelgeving betreffende commerciële communicatie van kracht was, wordt de procedure in dit geval zonder gevolg gelaten.

Beslissing 2009-056 (PDF)

Disclaimer & privacy | Toegankelijkheidsverklaring | site by D'M&S